بانوان مشهدی پیشتاز مشارکت در برنامه‌های فرهنگی و هنری هستند

توجه به نقش مادران در اجرای طرح‌های فرهنگی ضروری است
۲۴ اسفند ۱۳۹۵
ارائه خدمات رایگان پایش سلامت ویژه مادران مشهدی در ۵۳۰ پایگاه سطح شهر
۲۴ اسفند ۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، محمد آصفی یزدی در مراسم افتتاحیه طرح «مادرمحور سلامتی» بیان کرد: فرهنگ شهرها از روی رفتار و اخلاق مردم آن شهر قابل ارزیابی است چنانچه مشهد مقدس در سال جاری میلادی به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام مطرح شده است بنابراین رفتار و اخلاق شهروندان باید جهت زیبا جلوه دادن فرهنگ شهری با نشاط و حساب شده باشد تا بتوانیم به درستی شهر بهشت را معرفی کنیم.
وی افزود: در این راستا نقش مادران اهمیت دو چندان می‌یابد. وی با اشاره به اینکه مشهد دارای سندی چشم‌اندازی است که نقطه عطف آن به ویژگی‌های تربیتی شهروندان تاکید دارد؛ گفت: امیدوارم بانوان باحضور پر رنگ خود در زمینه‌های مختلف در تحقق سیاست‌های ابلاغی ما را کمک و همراهی کنند چراکه ما به طور جدی از آنان پشتیبانی و حمایت می کنیم تا به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.
وی تاکید کرد: زنان مشهدی در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی به خصوص ورزش همگانی حضور فعال و مستمر دارند که درمقایسه با مردان از رتبه بالاتری برخوردار هستند چنانچه همان‌طور که اشاره شد ۶۰ درصد مشارکت‌کنندگان در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد را بانوان تشکیل می‌دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *