ارائه خدمات رایگان پایش سلامت ویژه مادران مشهدی در ۵۳۰ پایگاه سطح شهر

بانوان مشهدی پیشتاز مشارکت در برنامه‌های فرهنگی و هنری هستند
۲۴ اسفند ۱۳۹۵
نمایش خیابانی چهارشنبه سوزی
۲۴ اسفند ۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، جعفر رئیسیان‌زاده در مراسم افتتاحیه طرح «مادر محورسلامتی» بیان کرد: این طرح ویژه مادران مشهدی ۲۰ تا ۴۰ ساله به اجرا در خواهدآمد.
وی افزود: مادرانی که در پایش اولیه، بیماری برای آن‌ها تشخیص داده می‌شود به مراکز درمانی جهت ادامه فرآیند درمان رجاع می‌شوند. وی ادامه داد: خانم‌هایی که با موفقیت و بدون بیماری مرحله پایش را پشت سر می گذارند می‌توانند درهمایشی که تدارک دیده شده شرکت کنند و با محورهای این همایش که شامل اصول مزاج شناسی، آموزش پیشگیری از بیماری ها، اصول تغذیه سالم، تحرک و فعالیت بدنی می شود؛ آشناشوند.
وی با اشاره به اینه مرجله نخست اجرای این طرح رایگان است؛ گفت: سعی کردیم خدمات را به گونه ای تعریف کنیم که جذابیت‌های لازم را برای مادران به همراه داشته باشد.
رئیسیان‌‌زاده اعلام کرد: در این راستا جشنواره‌های متعددی قرار است برگزار شود که می‌توان به جشنواره غذا اشاره کرد، خوشبختانه در این زمینه دستگاه های مختلفی نظیر دانشکده علوم پزشکی مشهد، معاونت امداد و نجات خراسان رضوی همچنین بسیج و…. با ما مشارکت و همکاری کردند امیدوارم در این زمینه قدم های مفیدی جهت ارتقاء فرهنگ و سلامت مادران برداریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *